KONST / Litografier / Färglitografi 11482446
nr 1148 2446
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Figurer, signerad och numrerad 28/250, bladets mått: 54x77
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:38:28
1/12 21:34:13
500 kr
4/12 19:29:29
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström